ROK SZKOLNY 2019/20
XV GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W BANIOSZE - III m-ce zespół wokalny kl. VII w składzie: Katarzyna Malicka, Wiktoria Magdziarz, Marta Niemczyk, Karolina Tokaj z piosenką pt.” Żeby Polska”.
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY I LITERACKI BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA UCZNIOM POMAGA
plastyczny: II m-ce kat. kl. IV-VI - Oliwka Felbur kl. IV
literacki: I m-ce kat. kl. IV-VI Krzyś Piwowarski kl. V a i III m-ce kat. kl. VI-VIII Igor Bąba kl. VII
ROK SZKOLNY 2018/19
Gminny Festiwa Kolęd i Pastorałek, w którym udział wzięli uczniowie Naszej Szkoły.
W kategorii zespoły kl. I-III drugie miesce zajęli: Zuzanna Kłodziejska i Jakub Kołodziejski.
W kategorii zespoły kl. IV-VI trzecie miejsce zajęły: Joanna Bieniek i Wiktoria Chojnacka.
W kategorii soliści kl. VII - VIII pierwsze miejse zajął: Mateusz Szlązak.
ROK SZKOLNY 2017/18
GMINNY KONKURS ,, PALMA WIELKANOCNA":
Wyróżnienie dla: Adama Matysiak, Kuby Urbaniak i Jakuba Ćwirko
Udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym : ,,Orzeł Biały - nasza duma":
Martyna Gurniewicz, Sandra Kachler, Oliwia Budkiewicz, Maja Urbaniak, grzegorz Kożuchowski, Natalia Molak
Udział w XII Gminnym Festiwalu Piosenki Patriotycznej : Patrycja Bielawska i Marta Niemczyk
Rok szkolny 2016/17
PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO;
-Katarzyna Solka i Michał Tanczos (kl. II G): zakwalifikowani do II etapu konkursu kuratoryjnego
- Natali Ziółkowska (kl. IIIG)- II miejsce w kat. gimnazjum w VII Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej w Coniewie, oraz Joanna Bieniek II miejsce w kat. I- III S.P. w VII Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskij w Coniewie
- Natali Molak, Jarek Margol ( kl. II G)- II miejsce w konkuesie plastycznym pt." Menu"w ramach VII Gminnego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Coniewie
- Aleksandra Klimek (kl. III G)- III miejsce w kat. gimnazjum w konkursie plastycznym pt."Menu"
- Oliwia Budkiewicz(kl. VI)- III miejsce w kat. 4-6 S.P. w konkursie plastycznym pt." Menu"
- Oliwia Felbur - I miejsce w kat klas I-III S.P w konkursie plastycznym pt. "Menu"
Rok szkolny 2015/16
Konkurs fotograficzny: Najciekawsze zjawiska przyrodnicze
I m-ce: Karolina Sobiecka kl. III G
Wyróżnienia: Tomek Sobiecki kl. V
Ola Felbur kl. V
Karolina Wrochna kl. IIIG
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pejzaże"
Karolina Tokaj III m-ce
Wiktoria Magdziarz III m-ce
Oliwia Budkiewicz, Aleksandra Felbur, Sandra Kachler - Ogólnopolski Festiwal Tańca MAZOVIA FREESTYLE CUP
Bartek - Juniorki
I m-ce w kat. MODERN&JAZZ/FORMACJA/11
V Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek K
kat. Szkoły Podstawowe - Czachówek I 2016
III m-ce Mateusz Szlązak
Gminny Konkurs Kolęd
kat. Gimnazjum - Góra Kalwaria I 2016r
I - m-ce kat. DUETY
Natalia Ziólkowska, Beata Sosnaowska
wyróżnienie Jan Wrochna
* Oliwia Budkiewicz, Aleksandra Felbur, Sandra Kachler - razem z formacją Beata Skolimowska BARTEK - zdobyły I m-ce
w mistrzostwach Taneczne Pejzaże - listopad 2015
Mateusz Szlązak - II m-ce kat. soliści IV-VI
Natalia Ziółkowska - II m-ce kat. soliści gimnazjum
Oliwka Felbur z kl. I - II m-ce kat. klas I-III
Ola Korytek z kl. IIG - III m-ce kat. gimnazjum
W konkursie szkołę podstawową reprezentował Mateusz Szlązak z klasy V, a gimnazjum Natalka Ziółkowska z klasy II G.
Natalka zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rok szkolny 2014/15
WYRÓZNIENIA W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM ZABYTKI GÓRY KALWARII
Maja Urbaniak z kl. V
Karolina Sobiecka z kl. II G, Wiktoria Słowik z kl. IIIG
Laureaci gminnego konkursu plastycznego „Młodość – Trzeźwość”
W etapie szkolnym miejsca czołowe zajęli:
I miejsce – Maja Urbaniak
II miejsce – Zuzanna Jasek
III miejsce – Natalia Laskowska, Aleksander Chojnacki
Wyróżnienie: Jarek Margol
I miejsce – Kinga Domagalska
II miejsce – Natalia Leśniowska
III miejsce – Aleksandra Korytek
Wyróżnienie:
Piotr Pernal, Maciej Zawadzki, Emilia Nowacka, Martyna Książek
Jan Wrochna - I m-ce w kategorii wokaliści
- młodzież gimnazjum VII Mazowiecki Festiwal Pieśni Regionalnej i Patriotycznej VENITE ADOREMUS - czerwiec 2015
Karolina Tokaj kl. II - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kosmos - inny świat".
III GMINNY KONKURS MŁODYCH TALENTÓW BANIOCHA 27 MAJ 2015 R.
II miejsce w kat. soliści gimnazjum - Natalia Ziółkowska kl. I g
Szkołę podstawową reprezentowała Karina Retmańska kl. V
Maja Lewandowska kl. V oraz Martyna Jaśkiewicz kl. VI
z Formacją Taneczną Bartek:
I miejsce w kat. MODERN FORMATION YOUTH
I niejsce w kat, MODERN SMALL GROUP KIDS
DOMINIKA PAŁYSKA - kl. V
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów - I miejsce - PARY TANECZNE - 19 kwietnia 2015R
Dominika wystąpiła również w turnieju tanecznym w Płońsku, gdzie razem z partnerem zdobyła III miejsce
KONKURS RECYTATORSKI " WARSZAWSKA SYRENKA" - UCZESTNICY:
►MARTA WASIL KLASA I G
►NATALIA LASKOWSKA KLASA V
Aleksandra Jasek - II miejsce w konkursie "Mój bohater" zorganizowanym w ramach VI Festiwalu Nauki i Sztuki w Coniewie
SANDRA KACHLER, OLIWIA BUDKIEWICZ
z FORMACJĄ TANECZNĄ BARTEK zdobyły II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca MAZOVIA FREESTYLE CUP w Białobrzegach Radomskich.
SANDRA KACHLER, OLA FELBUR, OLIWIA BUDKIEWICZ
z FORMACJĄ TANECZNĄ BARTEK zdobyły
II miejsce w ogólnopolskim przeglądzie formacji tanecznych w Zgierzu
III miejsce w mistrzostwach Polski CARNIVAL DANCE ATTACK w Białymstoku
Mateusz Szlązak
zdobył I miejsce w
IV GMINNYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK
Razem z Mateuszem naszą szkołę reprezentowała Karina Retmańska. Dziękujemy!
Martyna Jaśkiewicz i Maja Lewandowska razem z zespołem tanecznym BARTEK uczestniczyły w Mistrzostwach Świata, gdzie grupa Martyny zdobyła I i II m-ce.
Konkurs plastyczny zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
"Jesienne pejzaże naszej gminy"
I miejsce w kategorii klas I-III s.p - Antonii Wiewiura kl. Ia
wyróżnienie - Nicola Zawisza kl. 0
wyróżnienie w kategorii gimnazjum - Ola Jasek kl. IIIg
Konkurs piosenki angielskiej w Coniewie – X 2014
I m-ce w kategorii gimnazjum – Natalia Ziółkowska
Konkurs piosenki patriotycznej w Baniosze – XI 2014
I m-ce w kategorii gimnazjum – Natalia Ziółkowska
III m-ce w kategorii szkół podstawowych klasy IV –VI – Mateusz Szlązak
ROK SZKOLNY 2013/2014
MATEUSZ SZLĄZAK
I miejsce
w II Gminnym Konkursie Młodych Talentów w kat. soliści klas I-III szkoły podstawowej - Baniocha 2014
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "WYMARZONE WAKACJE"
Anna Kornaszewska - wyróżnienie
Julia Kacprzak - wyróżnienie
Izabela Paluch - wyróżnienie
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
"KRAJOBRAZY"
NATALIA PERNAL - I miejsce
LAURA MENDEL- wyróżnienie
RADOSŁAW KRAWCZAK - wyróżnienie
NIKOLA TRACZYK I MIEJSCE
w ELIMINACJACH GMINNYCH 37 KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WARSZAWSKA SYRENKA"
BARTOSZ LEWANDOWSKI
WYRÓŻNIENIE w VI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK
KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA
I UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM
III Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Czachówku - styczeń 2014r
II miejsce - Karina Retmańska kl. IV
udział wzięli: Maja Urbaniak kl. IV, Dominika Pałyska kl.IV, Roksana Walencik kl.IV, Mateusz Szlązak kl.III
III GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - GÓRA KALWARIA 23.01.2014r
wyróżnienie - Jan Wrochna kl. I gimnazjum
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "LAS ZIMĄ"
gimnazjum:
I miejsce - Sylwia Cygan
III miejsce - Laura Mendel
wyróżnienie - Natalia Pernal
szkoła podstawowa
wyróżnienie - Antoni Wiewiura
wyróżnienie - Patrycja Malicka
wyróżnienie - Karol Zawistowski
IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W PARAFII ŚW. JÓZEFA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
udział w konkursie wzięli: Joasia Bieniek kl "0", Mateusz Szlązak kl.III, Jan Wrochna kl.IG
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY na ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ
I miejsce - Karolina Tokaj - uczennica klasy I sp
(zdjęcie pracy Karolinki znajdziesz w zakładce wiadomości)
GMINNY KONKURS PIOSENKI "LOKALNE TALENTY"
BANIOCHA wrzesień 2013
kategoria klasy I-III - Mateusz Szlązak klasa III
kategoria klasy IV-VI - Zuzia Gałązka klasa VI
kategoria klasy gimnazjalne - Majka Klasa IIG
LAUREACI konkursu wystąpili 8 września 2013 roku w czasie "GMINNEGO ŚWIĘTA PLONÓW" w Brześcach. GRATULUJEMY!!!!
ROK SZKOLNY 2012/2013
"WARSZAWSKA SYRENKA" -KONKURS RECYTATORSKI
ETAP GMINNY
- NIKOLA TRACZYK KL. II G - II MIEJSCE
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "CZTERY PORY ROKU - WIOSNA"
- SYLWIA CYGAN KL. II G - III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIA:
- LAURA MENDEL
- WIKTORIA MAGDZIARZ
- KATARZYNA GUTOWSKA
- KATARZYNA MALICKA
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY " ŚWIAT WOKÓŁ NAS"
KATEGORIA KLASY I - III
* LEŚNIOWSKA JULIA kl. II - wyróżnienie
* KOŻUCHOWSKI GRZEGORZ kl. III - wyróżnienie
KATEGORIA GIMNAZJUM
- DZWONKOWSKA OLIWIA kl. III g - II miejsce
- PERNAL NATALIA kl. II g - wyróżnienie
- SPYCHALSKI MARCIN kl. III g - wyróżnienie
NAGRODY DODATKOWE
- WERONIKA TANCZOS - kl. III g.
- LAURA MENDEL - kl. II g.
II Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Czachówku -
I miejsce - Jan Wrochna - klasa VI
VII Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Parafię Św. Józefa w Konstancinie-Jeziornej
III miejsce Mateusz Szlązak - klasa II
III miejsce Jan Wrocha - klasa VI
Wyróżnienia Ola Molak, Bartek Lewandowski - klasa II G
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Drzewa wokół nas"
zorganizowany przez Stowarzyszenie Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej z Dąbrowy Górniczej
WYRÓŻNIENIE - SELENE STANISZEK - IIIG
Gminny konkurs plastyczny "Cztery pory roku - zima"
III miejsce - Selene Staniszek - IIIG
- wyróżnienie Kasia Chudek - IIIG
- wyróżnienie Marcin Spychalski - IIIG
Gminny konkurs plastyczny "Cztery pory roku - jesień"
- II miejsce - Zuzanna Sulej klasa II g
- III miejsce - Sylwia Cygan klasa IIg
- III miejsce Selene Staniszek - klasa III g
- wyróżnienie - Natalia Leśniowska klasa VI
ROK SZKOLNY 2011/2012
Konkurs Plastyczy pt. "Zadomowiony anioł"
II miejsce (spośrod 150 prac konkursowaych) zajeli Wiktoria Gniadek klasa II i Tomek Gniadek klasa I.
Gminny Konkurs Plastyczny w Coniewie "Ptaki"
- wyróżnienie Joanna Goss z klasy VI.
Gminny Konkurs Plastyczny "Autoportret"
Julian Janus klasa I - wyróżnienie
Weronika Sobiecka klasa II - II miejsce
Maja Lewandowska klasa II - wyróżnienie
Gminny Konkurs Plastyczny "Świat fantazji - skrzaty, krasnale, smoki..."
III miejsce - Joanna Goss - klasa VI
wyróżnienie - Karolina Wrochna - klasa V
Powiatowy konkurs plastyczny " Impresje i natura".
wyróżnienie - Grześ Kożuchowski - klasa II
II miejsce - Laura Mendel kl. I g
III miejsce - Sylwia Cygan kl. I g.
III miejsce - Oliwia Dzwonkowska kl. II g.
III miejsce - Selene Staniszek kl. II g.
wyróżnienie - Joanna Kaniewska kl. II g.
wyróżnienie - Konrad Krawczak
Nagroda dodatkowa - Ola Molak kl. I g.
ROK SZKOLNY 2010/2011
PAŹDZIERNIK 2010 – II FESTIWAL NAUKI I SZTUKI W CONIEWIE
( ZABYTKI LONDYNU):
III MSC. – LAURA MENDEL, KL. VI SP
III MSC.– SELENA STANISZEK, KL. IG
WYRÓŻNIENIA: - SYLWIA CYGAN, KL. VI SP
- DANIEL KOSZOREK, KL. IV SP
GRUDZIEŃ 2010 - MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I MSC. - JULIA LEŚNIOWSKA KL. 0
WYRÓŻNIENIE - WERONIKA SOBIECKA KL.I
STYCZEŃ 2011 - ŚWIAT FANTAZJI:
WYRÓŻNIENIA: - KAROLINA KANIEWSKA, KL.IIIG
- JUSTYNA SZYMAŃSKA, KL.IIIG
- KUBA RULSKI, KL.IIIG
Powiatowy konkurs plastyczny pt. "Cztery Pory Roku"
Julian Janus klasa "0" - wyróżnienie w kategorii przedszkole
Grześ Kożuchowski klasa I - wyróżnienie w kategorii
Weronika Sobiecka klasa I - wyróżnienie w kategorii klas I - III
KWIECIEŃ 2011 - POWÓDŹ, POŻAR, DNIEM CZY NOCĄ - STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ.
PRACE BARTKA LEWANDOWSKIEGO Z KL.VI SP ORAZ KAROLINY KANIEWSKIEJ I JUSTYNY SZYMAŃSKIEJ Z KL. IIIG ZAKWALIFIKOWANE ZOSTAŁY DO POWIATOWEGO ETAPU KONKURSU.
MAJ 2011 - Konkurs plastyczny "Mama, tata i ja" - I miejsce Sandra Kachler kl. O
majMMMmmmamamlkdjwiorhfbjrfgnklrjoptjaq
s;wqm,fnrgljtrhjrtohpjtighjnktio
Ma
Konkurs Talentów w Baniosze:
* zespół teatralny z klasy V - III miejsce
* zespół muzyczny z klasy III g - III miejsce
Konkurs Piosenki Angielskiej w Coniewie:
* zespół muzyczny z klasy III g - I miejsce
Konkurs Talentów w Baniosze:
* zespół teatralny z klasy V - III miejsce
* zespół muzyczny z klasy III g - III miejsce
Konkurs Piosenki Angielskiej w Coniewie:
* zespół muzyczny z klasy III g - I miejsce