Artystyczne Sportowe Naukowe Literackie

Naukowe

ROK SZKOLNY 2018/19

III miejsce w Powiatowym konkursie przyrodniczym ,,Woda Życia" - Jan Sasor z IV b

III miejsce - Powiatowy Konkurs Historyczny „Historia II Rzeczpospolitej  Polskiej” zorganizowany przez IV LO w Piasecznie -uczennice klasy III gimnazjum: Oliwia Kęska, Natalia Laskowska, Roksana Walencik zajęły III miejsce.

Gminny Konkurs Ortograficzny "Ortografia trudna, ale nie nudna" - III m-ce - Jakub Odoliński z kl. III

Tytuł  Szkolnego Mistrza Ortografii zdobyli - Stanisław Stańczyk  z klasy IVa i Jan Sasor z IVb

ROK SZKOLNY 2017/18

Gminny Konkurs Historyczny „ U progu Niepodległości” dla uczniów naszej gminy.

Jagna Wasil z klasy III gimnazjum zajęła I miejsce.

Natalia  Laskowska z klasy II gimnazjum zajęła  II miejsce.

Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i bony do Empiku podczas Dni Góry Kalwarii.

Powiatowy konkurs przyrodniczy pt. ”Świat Owadów Mazowsza”, zorganizowany przez: Nadleśnictwo Chojnów, Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych i Gminę Piaseczno został przeprowadzony w naszej szkole w II etapach.

Do I etapu przystąpiło 9 uczniów kl. IV-VI Szkoły Podstawowej.

Do II etapu na poziomie szkolnym, zakwalifikowało się 6 uczniów.

15 marca odbył się II etap konkursu,  w wyniku którego dwóch uczniów zakwalifikowało się  do finału.

III finałowy etap konkursu Świat Owadów Mazowsza odbędzie się w maju.

Z naszej szkoły w konkursie powiatowym udział wezmą:

1. Mateusz Anusiewicz  kl. VI,

2. Igor Kożuchowski   kl. VI.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zajęcie V miejsca w Gminnym Konkursie Bibliotecznym ,,Baśniowy świat"

ROK SZKOLNY 2016/2017

IV Powiatowego Konkursu Żywieniowego – "Węglowodany – źródło i znaczenie w życiu człowieka" - III miejsce.

ROK SZKOLNY 2015/2016

III POWIATOWY KONKURS ŻYWIENIOWY pt. Znaczenie roślin strączkowych  w życiu człowieka

III miejsce zdobyły -  Karolina Sobiecka i  Aleksandra Kopyt - uczennice klasy III gimnazjum