Artystyczne Sportowe Naukowe Literackie

Literackie

ROK SZKOLNY 2018/19

- uczeń klasy V –  Kuba Urbaniak  otrzymał wyróżnienie za wiersz nawiązujący do odzyskania przez Polskę niepodległości w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Strofy dla Niepodległej"

-konkurs recytatorski ,,Niepodległa" I miejsce zdobyła Sandra Kachler z klasy 8, II miejsce Wiktoria Cygan z klasy 7 oraz Julia Leśniowska z klasy 8, a III miejsce Gabrysia Szulecka z klasy7.

- gminny konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka" - udział - Julia Margol z klasy III

ROK SZKOLNY 2017/18

Udział uczniów w Ogólnopolskiej  akcji literackiej  „ Pocztówka do Sienkiewicza”  zorganizowanej pod patronatem Muzeum Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej . Podziękowanie dla szkoły za udział.

Ogólnopolski  Konkurs literacki „ Mazurek Dąbrowskiego. Co wiemy o naszym hymnie narodowymorganizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek

Laureaci: Aleksandra Margol  z klasy II gimnazjum i Aleksandra Klimek z klasy III gimnazjum.

Wojewódzki konkurs  literacko - historyczny„ Imieniny Marszałka” pod patronatem:

Muzeum J. Piłsudskiego w Sulejówku

Laureat: Margol Aleksandra z klasy II gimnazjum

KONKURS LITERACKI ,,ZIELONE ŚWIATŁO DLA BEZPIECZEŃSTWA - BEZPIECZNI W SIECI / INTERNECIE" - II miejsce Igor Bąba, wyróżnienie : Agata Filipowicz

KONKURS RECYTATORSKI ,,WARSZAWSKA SYRENKA"

Wyróżnienie dla Julii Margol  z klasy II

SZKOLNY KONKURS POETYCKI poetycki pt. "Wiersz o Orle Białym" - X/XI 2014 r.

WYNIKI KONKURSU:

I m-ce Zuzanna Gałązka klasa I